Eesti Lastefond
EST|RUS
Hüperaktiivsus
banner

Tere tulemast aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) kodulehele!

Kodulehe eesmärk on anda infot aktiivsus- ja tähelepanuhäire (rahvakeeli hüperaktiivsuse) kohta, jagada soovitusi ja nõuandeid teile, täiskasvanud, kes te hüperaktiivsete lastega kokku puutute. Kuigi kodulehele on kogutud kasvatuslikud võtted ja nipid hüperaktiivsete laste kasvatamiseks, sobivad need nõuanded kõikidele lastele.

Koduleht valmis EL Sotsiaalfondist rahastatava projekti "Tugistruktuurid hüperaktiivsetele koolilastele" raames. 

  EESTI LASTEFOND AITAB: 

 Tugirühmad:

Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laste vanematele ja õpetajatele mõeldud tugirühm annab võimaluse turvalises keskkonnas oma muresid ja rõõme jagada, saada kasulikke nõuandeid ja emotsionaalset tuge nii rühmajuhtidelt kui ka teistelt tugirühma liikmetelt. Tugirühm kohtub kord kuus. Loe lisaks: http://www.ath.ee/est/abi/tugiryhm

Lastega perede ja paaride nõustamine: 

Eesti Lastefondi pere-ja paarinõustamine pakub võimalust aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapse või laste vanematele kohtuda pereterapeudiga,  kellel on vastavad teadmised aktiivsus- ja tähelepanuhäirest. Paari- ja perenõustaja vestleb ja esitab küsimusi kõikidele pereliikmetele ja jagab vastavaid soovitusi ja nõuandeid. Kohtumine nõustajaga kestab 1h ja 15  minutit.

Tallinnas viib nõustamist läbi pereterapeut  Sirje Grossmann-Loot. Kontakt: lastefond@elf.ee  ja 51 474 40